За яким КЕКВ проводити видатки на виготовлення техпаспорта будівлі

457

Запитання

Установа збирається виготовити технічний паспорт будівлі, що перебуває на балансі установи. За яким КЕКВ проводити видатки на виготовлення такого техпаспорта?

Відповідь

Технічний паспорт можуть виготовляти приватні організації або ж комунальні установи, в яких працює один або більше відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури. Такі виконавці мають пройти професійну атестацію у Мінрегіоні та отримати за її результатами кваліфікаційний сертифікат.

Основна діяльність означених організацій має передбачати надання послуг з технічної інвентаризації будинків і споруд та оформлення відповідного технічного паспорта.

Безперечно, з такою організацією бюджетна установа, що збирається  виготовити технічний паспорт будівлі, має укласти відповідний договір. Цей договір, а також акт виконаних робіт і стануть підставою для виникнення зобов'язань з оплати послуг з технічної інвентаризації будинків і споруд та оформлення відповідного технічного паспорта.

А для проведення видатків на оплату таких послуг підпунктом 10 пункту 2.2.4 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Мінфіну від 12.03.2012 № 333, передбачено КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».



Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналу «Держзакупівлі» просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка







© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах